قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت رزرواسیون اقامت آنلاین :

استفاده از سایت اقامت آنلاین به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید و رزرو آنلاین هتل از سایت اقامت آنلاین بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک کشور و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است. كاربران هنگام رزرو هتل ملزم هستند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات وارد شده توسط کاربران هیچگونه مسئولیتی را برای سامانه اقامت آنلاین به همراه ندارد. سایت اقامت آنلاین هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، بانكي، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

از نظر حقوقی، در مراحل رزرو هتل ، سایت www.eghamatonline.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقیمی شوند. رزرو هتل بر مبنای مشخصات و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در زمان ثبت درخواست خرید درج و انتخاب نموده است. ارزش رزرو، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. رزرو هتل بدون پرداخت تمام مبلغ صورت حساب به منزله رزرو ناتمام تلقی شده و بعد از گذشت زمان مقرر ابطال می گردد. رزرو های انجام شده تنها برای استفاده فردی بوده که نام و مشخصات آن بر روی واچر هتل درج شده و استفاده توسط شخص دیگر ممنوع است.

ملاک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت تنها ذکر نام همسر در شناسنامه‌ها می‌باشد. در غیر این صورت هتل از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل می‌گردد.

کسانی که به هر شکل در شبکه ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماس‌های تلفنی و غیره، از طریق قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

کلیه‌ی رزروها به طور خودکار به صورت اینترنتی انجام می‌گردد. لیکن در مواردی نادر، احتمال لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اینترنتی به دلایل اشتباهات هتل، مشاهده‌ خرابی، هم‌زمانی رزرو با ورود افراد بلندپایه و یا اشتباهات کارمندان مرکز و یا کارمندان رزرواسیون هتل وجود خواهد داشت. در این موارد سعی می‌گردد هتل دیگری در همان زمان برای مسافر تهیه شده و یا در صورت عدم امکان، وجه به مسافر بازگردد. در این موارد مسافر حق هیچ‌گونه اعتراضی به این مرکز را نخواهد داشت.

رزروهای ایام پیک (نوروز، تعطیلات، اعیاد، شهادت، ...) به هیچ عنوان کنسل نمی‌گردند. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه بسیاری از هتل‌های ایران تحت قانون یکسانی عمل نمی‌نمایند و هرکدام قانون مربوط به خود را دارند، پس از دریافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر ، قانون هتل استعلام شده و بر طبق این قانون، مبلغ جریمه از مبالغ دریافتی از مسافر کسر گردیده و مابقی به مسافر بازمی گردد. لذا مسافر می‌تواند قبل از سفر در صورت احتمال لغو از خود هتل ، قانون مربوطه را استعلام نموده و سپس جهت رزرو آن هتل تصمیم‌گیری نماید.

این مرکز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کلیه‌ی مواردی که در زمان ورود مسافر به شهر مورد نظر وجود دارد، اعم از استقبال در فرودگاه، کیفیت اتاق، کیفیت غذا و خدمات هتل و غیره را ندارد. لیکن در نظرسنجی‌هایی که از مسافرین پس از سفر ایشان به عمل خواهد آمد موارد از مسافرین اخذ گردیده و در صورت مشاهده‌ی مشکلات، کلیه‌ی آن‌ها به دفتر جامعه هتل‌داران ایران منعکس خواهد شد.

در شرایط اضطراری از قبیل سیل، آتش سوزی ،زلزله ، جنگ ، بسته شدن جاده ها و ... مرکز هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی در مورد اسکان و پذیرایی از میهمانان محترم ندارد.

مسئولیت کلیه‌ی اطلاعات و مشخصاتی که در مورد هتل‌ها در سایت مشاهده می‌شود، اعم از قیمت، روش محاسبه عوارض و حق سرویس، وجود صبحانه برای اتاقها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و کلیه‌ی امکانات و تجهیزاتی که نام برده شده است به عهده هتل می‌باشد. زیرا این اطلاعات عیناً از هتل‌ها اخذ گردیده و بر روی شبکه قرار گرفته اند و اگر مسافری شک و تردیدی در خصوص اطلاعات ذکر شده دارد میبایست قبل از تصمیم‌گیری در خصوص رزرو، مستقیماً با هتل تماس گرفته و موارد را مطرح نموده و سپس تصمیم گیری نمایند. لازم به ذکر است که این شبکه اجازه‌ی ارائه تلفن هتل‌ها را به افراد ندارد.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از تخفیف‌های ویژه،جشنواره‌های خرید، رویدادهای مهم باخبر شوید